Якість роботи під час будівництва та ремонту залежить в першу чергу від характеристик інструменту, який використовується. Наприклад, потужний мережевий будівельний фен Mächtz MHG-2260VA ідеально підходить як для професіоналів, так і домашніх майстрів. Загалом він створений для поціновувачів високих результатів та надійності, адже відрізняється дійсно вражаючою функціональністю та експлуатаційною витривалістю.

5 причин обрати інструменти від Mächtz

Велике різномаїття сучасних виробників інструментів дозволяє обрати найрізноманітніші пропозиції на свій розсуд. Втім на українському ринку існує дійсно перевірений бренд Mächtz, продукція якого варта уваги покупців. На це є низка причин:

 1. Бренд є німецьким і протягом багатьох років випускає бензо- і електроінструмент високої якості, який є популярним не лише на батьківщині, але й в багатьох країнах Європи.
 2. Процес виробництва інструмента чітко налагоджений. Для цього використовують потужності автоматизованих заводів Азії та Європи з використанням прогресивних технологій та найякісніших деталей.
 3. Чудовий асортимент. Виробник концентрує свої зусилля на виготовленні інструментів, які підходять як для будівельних, так і ремонтних задач.
 4. Багатофункціональність. Весь інструмент від Mächtz підходить для вирішення як побутових, так і професійних задач.
 5. Доступна ціна. Разом з чудовими експлуатаційними характеристиками, виробник робить акцент на доступності.

Особливості MHG-2260VA

Надійний та багатофункціональний інструмент підходить для виконання різних робіт, які потребують максимально швидкого нагрівання поверхні при відсутності прямого контакту. Будівельний фен має оптимальну потужність 2200 Вт, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності:

 • видалення фарби або лаку з поверхонь;
 • видалення клею;
 • швидка просушка поверхонь;
 • паяння пластикових та мідних труб;
 • висушування клею та шпаклівки;
 • розморожування труб тощо.

Ця модель будівельного фену має оптимальну вагу, завдяки чому інструмент досить мобільний і готовий до безпроблемного використання в умовах обмеженого простору.

Перевагою Mächtz MHG-2260VA є наявність чотирьох насадок, які йдуть у стандартній комплектації. Пласка насадка ідеально підходить для робіт з видалення старої шпаклівки або залишків фари. Рефлекторна насадка призначена для нагріву пластикових труб або гарячого пресування термозбіжних шлангів. Дефлекторна насадка призначена для роботи з поверхнями, які погано контактують з високими температурами. Конусна є багатофункціональною, оскільки дозволяє працювати на будь-яких поверхнях, навіть з щілинами.

Багатофункціональність режимів будівельного фена

Загалом фен має три режими роботи, які без проблем регулюються в залежності від поставлених завдань. Перший режим працює без нагріву. Його можна використовувати для охолодження нагрівального елемента після того, які всі роботи закінчені. Крім того, перший режим призначений для вирішення специфічних завдань: зокрема, обдування чи очищення плат тощо.

Другий режим дозволяє регулювати температуру від 50 до 400 градусів за Цельсієм. В такому випадку він підходить для нагрівання термоусадки, роботи з синтетичними матеріалами тощо.

Третій режим є найпотужнішим, адже він працює в діапазоні температур від 50 до 600. Він найчастіше використовується для видалення лаку чи фарби, паяння та інших задач, для вирішення яких необхідний максимальний нагрів.

Загалом будівельний фен завдяки можливості вибору режиму та температури дозволяє виконувати роботи будь-якої складності з максимальною точністю. Він має ергономічний дизайн, завдяки якому є можливість зручно перемикати режими та плавно регулювати температуру. Рукоятка має покриття з гуми, що забезпечує забезпечується максимальний комфорт навіть при активній експлуатації інструмента. Корпус виготовлений з міцного пластику, який без проблем витримує високі температури, а отже забезпечує довготривалу експлуатацію. Інструмент працює від мережі та має довгий електрошнур, що робить його достатньо мобільним.