Напевне вам знайоме відчуття, коли один аромат здатний перенести вас на галасливий ринок спецій, в той час як інший нагадує про безтурботну весняну пору? Саме в цьому і полягає магія ароматів. Наш сьогоднішній матеріал познайомить вас з чарівним світом парфумів зі східними нотами, які завжди вражають з першого акорду та причаровують будь-кого.

Історія східних ароматів

Перші аромати з характерними нотами спецій з’явились у стародавньому Сході. В ті часи вони були частиною культури: зокрема, релігійних обрядів. Для їх створення використовували різноманітні спеції, природні смоли та екзотичні рослини. Перші згадки про використання ароматів можна знайти в давньоєгипетських рукописах та інших письмових джерелах.

Активне розповсюдження східних ароматів відбулося приблизно у VI столітті нашої ери. Саме тоді арабські купці та мандрівники стали привозити різноманітні парфуми зі східних країн до Європи, які одразу набули популярності серед аристократів.

Пік інтересу до східних ароматів приходиться на добу середньовіччя та Ренесансу. Саме в цей час вони набули найбільшої популярності серед європейської знаті та стали беззаперечним аксесуаром для підкреслення статусу.

У дев’ятнадцятому столітті східні аромати отримали нове звучання завдяки великій кількості різноманітних експериментів з різним поєднанням інгредієнтів парфумерних композицій та їх насиченості.

Наразі парфуми зі східними нотами й досі залишаються одними з найпопулярніших композицій у світі. Вони чудово пасують жінкам та чоловікам, підкреслюючи витонченість їх образу та неперевершеність смаку.

Характерні ноти східних ароматів

Східні парфуми відрізняються інтенсивним, чуттєвим та таємничим звучанням. Вони ідеально підходять для вечірніх виходів та урочистих заходів. Вони мають неповторний шлейф та добре запам’ятовуються з перших нот.

Серед найхарактерніших нот таких ароматів:

  • кориця — солодка та чуттєва пряність, яка має властивості афродизіаку. Вона добре поєднується з цитрусовими нотами парфумів. Кориця ідеально доповнює аромат Emporio Armani Stronger With You Intensely, чудово розкриваючись у нотах серця;

  • гвоздика — надає пряних та теплих нот в ароматі. Така спеція підходить для створення глибоких та насичених композицій;

  • мускус — цей інгредієнт надає парфумам глибокого звучання та сексуальності;

  • пачулі — солодка та тепла нота;

  • ваніль — додає композиції солодкої романтичної атмосфери;

  • амбра — солодка та трохи смоляниста ароматична речовина, яка дарує парфумам теплоту та сексуальність;

  • сандалове дерево — завдяки цьому інгредієнту композиція має дерев’янистий та м’який аромат.

Насправді склад східних парфумів може відрізнятись залежно від конкретного парфумера та його уявлення.

Як правильно носити парфуми зі східними нотами?

Східні парфуми відрізняються важким, теплим та екзотичним характером. Найкраще вони пасують для вечірнього часу або особливих випадків. Вони ідеально підходять для вираження індивідуальності та створення загадкового враження. Що стосується пори року, то такі композиції найкраще розкриваються у холодний сезон. Саме тому їх можна рекомендувати для осені та зими.

Щоб забезпечити довготривалий шлейф, рекомендується правильно наносити аромат. В першу чергу мова йде про внутрішню частину зап’ястя. Крім того, варто наносити парфуми на шию та зону декольте, а також на мочку вуха. Якщо ви хочете досягти найтривалішого результату, можна нанести композицію на одяг та волосся. При цьому важливо дотримуватись правила помірності.

Кому можна порадити східні аромати?

Східні аромати можна порадити різним людям. Річ у тім, що вони достатньо універсальні, тож будуть цікавими:

  • прихильникам екзотики — східні парфуми обов’язково зацікавлять поціновувачів екзотичних та нестандартних нот у композиції;

  • любителям теплих ароматів — зазвичай такі композиції містять теплі, пряні та солодкі ноти;

  • прихильникам глибоких та складних парфумів — східні аромати мають глибоке звучання, яке з часом по-новому розкривається на шкірі, надаючи композиції різних відтінків.

Парфуми зі східними нотами — ідеальний вибір для впевнених у собі людей. Якщо ви хочете додати до свого образу таємничості, обов’язково зверніть увагу на цю групу ароматів.