Знижка 15% до 31.05.2024 | Промокод - May15
SovaMarket — розумні покупки
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00 – 18:00

Сб-Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Перфоратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Перфоратор: надійний інструмент для побутових та професійних робіт

Для свердління отворів у різних матеріалах зазвичай використовують спеціальний електричний інструмент — перфоратор. Він є незамінним помічником для людей, які здійснюють ремонтні та будівельні роботи як для особистих потреб, так і в професійній діяльності. Цей інструмент дозволяє без зайвого клопоту та дуже швидко виконувати свердління бетону, каменю, сталі, дерева. Купити перфоратор високої якості можна на сайті магазину SovaMarket.

Особливості перфораторів та сфери використання

Перфоратор складається з двох основних частин: потужного електричного двигуна та спеціального механізму удару. Він працює від мережі на електричному струмі. На відміну від звичайного дриля, він має потужний механізм удару, завдяки чому легко проходить навіть через тверді чи крихкі матеріали.

Загалом перфоратор — багатофункціональний інструмент, який можна використовувати у різних сферах. Зокрема:

  • будівництві — за його допомогою можна свердлити отвори для кріплення різноманітних елементів;
  • ремонтах — свердління отворів для кріплення шаф, полиць та інших видів меблів;
  • монтажі рекламних банерів та інших елементів;
  • промислових роботах — свердління отворів в трубах, конструкціях тощо;
  • роботах зі склом — інструмент дозволяє роботи отвори у цьому крихкому матеріалі для встановлення найрізноманітніших елементів (наприклад, ручок, спеціальних кріплень тощо);
  • роботах з гіпсокартоном — перфоратор без проблем робить отвори в панелях з цього матеріалу.

Різновиди перфораторів

Існує кілька варіантів перфораторів. Наприклад, роторний інструмент передбачає наявність обертального механізму, який дозволяє робити отвори у твердих поверхнях. Такий перфоратор дає можливість працювати з цеглою, бетоном та каменем. Зазвичай різні моделі такого інструменту відрізняються своєю потужністю.

Ударний перфоратор використовує механізм удару для створення отворів. Такий інструмент дозволяє зменшити фізичні витрати та підвищити ефективність свердління порівняно з іншими видами перфораторів. Він підходить для роботи з твердими поверхнями. Існує також комбінований перфоратор, який об’єднує в собі функції обох видів (роторного та ударного).

Залежно від режиму роботи, заведено розрізняти такі види перфораторів:

  • однорежимний (є лише функція свердління);
  • дворежимний (функція свердління та удару);
  • трирежимний (об’єднує дві попередні функції, а також дроблення).

Існує й інша класифікація перфораторів залежно від вагової категорії. Загалом розрізняють три класи, кожен з яких має свої особливості. Наприклад, легкий клас перфораторів має магу 2-4 кг і є найбільш універсальним у використанні, адже підходить не лише для професіоналів, але й новачків. Можна використовувати для дрібного ремонту в будинках зі стінами з бетону.

Середній клас має більшу вагу (5-8 кг) і відрізняється більш солідним ударом. Це вже інструмент для професіоналів, адже він призначений для роботи не лише з бетоном, але й іншими матеріалами.

Важкі перфоратори (вага понад 8 кг) мають високу потужність і зазвичай використовуються спеціалістами-будівельниками. Такий інструмент має додаткові спеціальні робочі насадки та здатний створювати отвори розміром від 40 до 120 мм.

Не знаєте, як обрати якісний перфоратор для власних чи професійних потреб? Звертайтесь до SovaMarket. Наші досвідчені консультанти допоможуть обрати оптимальний варіант під кожен окремий запит. Купити перфоратор зі швидкою доставкою по Україні можна у будь-який час, звернувшись саме до нас.

Вгору